Mēs izmantojam sīkdatnes, lai optimizētu vietnes darbību un uzlabotu Jūsu lietošanas pieredzi. Turpinot darboties šajā vietnē, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrītu
Par Optrix

Mūsu mērķis - sniegt vislabākās kvalitātes telekomunikāciju pakalpojumus.

Šobrīd piedāvājam jaunākās paaudzes Interneta (Jelgavā - izmantojot optisko tīklu) un balss sakaru (VoIP) pieslēgumus, kā arī efektīvus un pārdomātus vairāku pieslēgumu apvienojošus tīkla risinājumus.

Mēs esam gandarīti sniegt ekonomiski izdevīgus pakalpojumus uzņēmējiem, kuri ir atvērti savu izmaksu optimizācijai un vēlas organizēt savu darbu izmantojot moderno tehnoloģiju iespējas.

Katrs uzņēmums pie mums ir atnācis ar savu stāstu un visiem esam spējuši palīdzēt. Mums katrs klients ir īpašs, jo šī ir mūsu pilsēta, kurā mēs esam piedzimuši un dzīvojam ar vēlmi veidot ilglaicīgu, savstarpēji izdevīgu sadarbību, kura ir balstīta uz cilvēciskām vērtībām ikdienas darbā.

Mēs katrs esam ne tikai savas jomas profesionālis, bet arī cilvēks, ar kuru vienmēr var atrast kopīgu valodu...


Optiskais internets Jelgavā
(optika līdz pat Latvijas sakaru operatoru maģistrālajam saslēgumam LIX) - visjaudīgākā un drošākā sakaru tehnoloģija.
IP telefonija (VoIP)
Jaunākās paaudzes balss pārraides tehnoloģija ar plašu funkciju klāstu un ekonomiski efektīviem risinājumiem.

   

Jaunākās atsauksmes

Viss ir OK! Esam apmierināti. Reaģē operatīvi.


Sadarbību ar OPTRIX uzsākām š.g. 1.jūnijā, jo piedāvāja visracionālāko interneta un telefonsakaru pakalpojumu pieslēgumu. Esam apmierināti ar pakalpojuma kvalitāti un izmaksām. Ātri reaģē uz pieteikumiem. Bieži paši painteresējas par sniegtā pakalpojuma kvalitāti. Nenožēlojam savu izvēli.

Esam kopā ar OPTRIX no viņu darbības sākuma. Kā raksturot sniegto pakalpojumu? Stabilitāte, izcila cenas - kvalitātes attiecība un pats svarīgākais - attieksme.
Teikšu droši - Citāda kompānija !Ar Optrix komandu izveidojās ļoti laba un operatīva sadarbība - savlaicīgi viss tika izdarīts.